http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/ http://colorfactory.cz/potisk-tricek/

Vzdělávání dětí to není jen učení, je to také vedení k tomu, aby si dítě osvojilo určité dovednosti. Dovednosti praktické (pomoc v domácnosti), dovednosti fyzické (vést dítě ke sportu), dovednosti hudební (podporovat v něm dobrý hudební vkus a případně naučit ho hrát na hudební nástroj) a dovednosti estetické (podporovat v něm dobrý vkus). Tvoření je přitom velmi důležitou součástí. Nejen, že podporuje dobrý vkus, ale rozvíjí fantazii i motoriku a to vše hravou formou.

 

Tvoření tak trochu jinak

Jenomže Vy už jste vyzkoušeli úplně všechno. Co třeba každoročně vyzvat své děti, aby si vytvořili vlastní top díky potisku triček. Technologie dnes umožňuje reprodukci předloh ve fotografické kvalitě, takže můžete vytvářet co je libo. Nechte děti, ať si tvoří jak chtějí. Možná dají přednost kresbě, fotografii, možná montáži.