Ano, každý asi zná ten moment, kdy něco opravdu potřebuje a hodila by se mu nějaká „věcička“, která by mu pomohla danou situaci vyřešit. Nebo chcete pro vašeho příbuzného originální dárek, který přesně víte, jak by měl vypadat a co by měl umět, ale nikde ho za Boha nemůžete najít? Či se chystá nějaká společenská událost u Vás ve firmě a pro významné klienty či obchodní partnery chcete originální upomínkový předmět s Vaším logem či názvem firmy nebo nejlépe se jménem toho, kdo bude obdarovaný. Určitě by Vás napadlo mnoho jiných situací, kdy by se přesně věc podle vašich představ hodila. A napadlo Vás někdy si takový vysněný předmět vyrobit? Asi ano, ale jak? Většinou svépomocí bez nějakých složitých strojů, přístrojů a mechanismů to jde dost složitě. Proto máme tip, napadla Vás 3D tiskárna?

3D tiskárna je skvělá možnost

Ta možná taky, ale chápeme Vás, že kupovat 3D tiskárnu kvůli tomu, že na ni jednou za čas něco vytisknete se úplně nevyplatí, ale i přesto máme nápad, jak Váš předmět převést do fyzické podoby za pomoci 3D tiskárny bez toho, abyste ji museli kupovat. 3D tisk Liberec 3D-tiskni je ideální možností. Zde Vám poradíme s celou realizací a „převodem“ do reality, a to za velmi výhodné ceny, a především výroba v tiskárně probíhá až po konzultaci s Vámi a výběrem vhodného materiálu, který bude vyhovovat jak vám, tak později i samotnému produktu, tedy, že bude vhodný na Váš daný předmět.

I takové věci je možné na 3D tiskárně vytisknout

Výroba je navíc velmi přesná a můžeme vám tedy zaručit, že jak si objednáte, tak dostanete a vše dokonale „padne“. Jediné, co Váš budoucí předmět musí splňovat je, že jeho maximální rozměry se musí „vejít“ do 33 x 20 x 30 cm. Má Váš předmět být větší? Ani to pro nás nebude problém, se vším Vám poradíme, předmět se dá vytisknout jako skládačka a po složení ani nebude poznat, že se nejedná o jeden kus. Nic není nemožné, budeme se na Vás a Vaše přání těšit.