Dokonalé ošetření bazénové vody je základ

Jistě všichni dobře víte, že pokud chcete, aby Váš bazén byl pořád v dobré formě, je důležité se opravdu kvalitně a pravidelně starat o bazénovou vodu. Samozřejmě, že je důležité se postarat i celé bazénové zařízení a jeho příslušenství, ale průzračně čistá bazénová voda je prostě základ. Bazénová voda musí být kvalitně ošetřena přípravky bazénové chemie, aby byla vhodná ke koupání a neměla špatný vliv na pokožku plavců a celkově na jejich zdraví.

Proto je důležité vodu dezinfikovat správnými k tomu určenými přípravky. Základem jsou samozřejmě chlorové či kyslíkové přípravky, jejichž opravdu nespočetný výběr Vám nabízíme v našem obchodě a to ve vysoké kvalitě a za velmi příznivých cenových podmínek. Každopádně i při dobré péči o bazénovou vodu se může stát, že při větší zátěži Vašeho bazénu nebo při velkých vedrech obsah dezinfekčního prostředku v bazénové vodě najednou rapidně klesne a v tom případě je nutné provést tak zvanou šokovou terapii za pomocí přípravku chlor šok.

Přípravek bazénové chemie chlor šok je určený k rychlému, prakticky okamžitému navýšení aktivního chloru v bazénové vodě, ale může se používat i k průběžné dezinfekci bazénové vody. Jde o granulovaný přípravek, který je velmi spolehlivým eliminátorem bakterií a mikrobů v bazénové vodě a částečně také působí jako algicid a může Vám tedy i pomoci se zárodky řas, které v důsledku snížení obsahu dezinfekční látky v bazénové vodě mohou začít růst.

Přípravek chlor šok najdete v naší nabídce tedy v granulované podobě od renomovaného spolehlivého výrobce v několika různě velkých baleních za skvělou cenu. Kromě toho Vám také doporučujeme si pořídit kvalitní testery pro pravidelnou kontrolu bazénové vody, abyste předešli situacím, kdy voda není dostatečně ošetřená a také Vám nabízíme velké množství dalších přípravků bazénové chemie, které byste mohli při péči o bazén potřebovat.