Footjob není jen mechanické dráždění penisu

Chcete si užít erotickou masáž více, než je obvyklé? Pak si vyberte footjob Matahari salon.

Kontakt s chodidly vás propojí na více úrovních

Erotika a sex není z pohledu medicínského nic jiného, než výměna informací mezi dvěma (či více) jedinci. Lidské tělo je jen schránka pro naši duši a ta se dokáže projevit mnoha způsoby, především tělo vyživuje životodárnou esencí. Proniká do něj skrze různé energetické kanály, z nichž některé známe pod pojmem „chakras“ neboli „čakry“.

dívka na posteli

Chodidla jsou také svým způsobem energetické kanály a především jsou odrazem, jakýmsi zrcadlem, celého tělesného korpusu. Potvrdí vám to každý masér, který se věnuje reflexní terapii, a zná dobře jednotlivé body pro dráhu sleziny, žaludku, srdce nebo mozku. Jakmile dívka přiloží svá obnažená, bosá chodidla na váš penis, propojí vás to s celým jejím tělem, jako kdybyste v tu chvíli zapnuli spotřebič do elektrické zásuvky. Proto je také footjob velmi intimní záležitost, a proto se také mnoha dívkám líbí, neboť intuitivně vnímají silnější niterné spojení s vámi. Pro citlivé dívky je to skutečně krásný prožitek, a tímto způsobem se také lépe mohou soustředit na masérský výkon. Ve finále jsou spokojeni oba dva, a to je to nejkrásnější, co si můžete na konci vašeho pobytu v erotickém salónu vlastně přát.

dívka s krásnými chodidly

Křivky a proporce ženských chodidel jsou dokonalé

Kdo z vás je alespoň trochu umělecky založený a vnímá harmonii přírodních krás, jistě nepřehlédne dokonalost ženského těla na všech úrovních. K té patří i chodidla, perfektně k ženské postavě pasují a jakákoli jejich deformita, jako jsou např. vbočené palce, kuří oka či kladívkové prsty kazí estetický dojem. Footjob je tedy mimo jiné i procedura, která navozuje rozkoš z pohledu na něco překrásného, co je v tento moment právě ve vaší blízkosti, a můžete si to užít, jak se říká, až do „morku kostí“, pokochat se tou krásou, jež je vám dopřána, a těšit se na její další pokračování.