Jak zařídit, aby vaše líčení bylo co nejkrásnější?

Ne všechny z nás se líčí ale většina žen používá ráno alespoň základní kosmetické produkty, aby docílily to, že se budou cítit krásnější a sebevědomější. Pokud jste ale spokojené sami se sebou i bez líčení, je to jen dobře a rozhodně byste se měly řídit především tím, v čem se cítíte vy nejlépe. Líčení je něco jako umění. Musíte se nejdříve naučit ovládat a poznat jednotlivé produkty, než zvládnete na své tváři vytvořit něco, co vypadá přirozeně a tak, jak jste původně zamýšlely Jak ale na to?

Především, musíte řádně pečovat o svou pleť. Bez toho se zkrátka neobejdete.

kosmetika

Bez péče o pleť nebude vaše pleť v dobrém stavu a tím pádem na ní nebude vypadat dobře ani make-up. Ano, make-up má sice krycí schopnost a zvládne leccos zakrýt, ale na druhou stranu si s lecčím také neporadí. Například velké akné nebo vrásky. Proto dbejte o péči o vaši pleť. Každý večer se pečlivě odličujte, používejte přes den SPF a používejte takové látky, které vaší pleti budou svědčit, jako třeba retinol, vitamín C, kyselina hyaluronová nebo čistý kolagen na pleť. Důležité také je, čím líčidla nanášíte.

líčení

Pokud nebudete mít kvalitní štětce, nedosáhnete zkrátka dobrého efektu. Na make-up zkuste použít houbičku, která se před tím namočí ve vodě a dokáže absorbovat přebytečný make-up. Dále určitě investujte do kvalitních štětců na oční stíny. Ty další už pro vás nemusí být tak nákladné. Pokud na to máte rozpočet, nešetřete ani na kosmetice. Dražší kosmetika může a nemusí být kvalitnější, ale v drogeriích často narazíte na výrobky, které nejsou dobré kvality. Make-up by vám měl držet co nejdéle a nezalézat do pórů, oční stíny by měly vydržet dlouho a vypadat stále stejné, neprášit a neopadávat pod oční víčka. Oční linky by měly být voděodolné a vydržet vám několik hodin bez toho, aniž byste je musely opravovat, stejně tak rtěnka.