Máte-li učinit rozhodnutí, jaký obal na mobil koupit, rádi bychom vám doporučili výrobek s přezdívkou „knížka“ nebo „flip“. Vyrábí se z eko-kůže – moderní náhrady koženky s lepšími mechanickými a některými fyzikálními vlastnostmi.

mobil na písku

Důvěřujte modernímu materiálu

Je prodyšný – neprodyšnost plastů je jejich typická vlastnost, vytvoří li souvislý povrch, mohou odolávat tekutinám, pevným látkám i plynům, a můžete se o tom snadno přesvědčit u mnoha výrobků, jako jsou truhlíky na květiny, kuchyňské nádobí, fólie a sáčky atp. Existuje však výjimka a tou je např. polyuretan. Vyrábí se z něj prodyšné matrace a v současné době i flipová (knížková) pouzdra na mobilní telefony. Stoprocentní polyuretan na bavlněné látce se využívá i pro výrobu stélky dámské letní obuvi, tam je prodyšnost velmi důležitá, ovšem u pouzder na mobily to má rovněž svůj význam. Uvnitř se nehromadí kondenzát vodní páry, která by mohla pronikat dovnitř pod vrstvu dotykového displeje.

mobil v ruce

Je velmi atraktivní – atraktivita flipového obalu z eko-kůže je známa po celém světě a proto je také tento typ obalu Huawei P30 Lite v žebříčku prodaných kusů na nejvyšších příčkách. Můžete s ním směle vyrukovat do zaměstnání – do kanceláře, do školy, na firemní oslavu či prezentaci, na pracovní pohovor, na ples, na párty s přáteli, na svatbu a promoci a nikde si neuříznete ostudu. Flipové pouzdro vypadá dobře ve všech barevných provedeních, chcete-li být spíše nenápadní, volte neutrální bílou barvu, barva kůže naopak působí luxusně, a pokud vám záleží na sladění barev k vašemu oblečení, můžete obalů pořídit více a ty mezi sebou střídat.

Je to skvělý dárek – pořizujete-li někomu mobil jako dárek, flipové pouzdro ve více barevných variantách je dobrý tip. Ocení jej lidé v produktivním věku, senioři i teenageři, pouze se snažte sladit s jejich vkusem, aby se výrobek zalíbil a měla vaše snaha pozitivní význam.

2/5 - (2 votes)