Stavět dům? Ano či ne? Rozhodně ano. Ale máte dům kde postavit? Pokud je odpověď ano, tak máte z poloviny vyhráno. Ale bohužel je spoustu lidí, kteří takové štěstí nemají. A ještě navíc musí pozemky vyhledávat kolikrát mimo svou lokalitu kde by si přáli bydlet. Jelikož je stavebních pozemků málo. A když už se dělá projekt, kde by se pozemky ke koupi mohli vyskytnout, tak je to na delší dobu a většinou jsou rychle pryč. Další problém je cena pozemků. Většina pozemků kolikrát stojí stejně jako stavba nového domu. Je celkem problém, najít takový pozemek, který bude mít alespoň menší zahradu, nebo zahrádku. Další možnost je taková, že si koupíte starší objekt, který je k zbourání. Jenom že to taky není leda jaká výhra. Opět to stojí spousty financí, koupě opuštěného domu jedna finanční částka, demolice = další finanční částka. která nebude zas tak nízká. Další část peněž určitě půjde na odvoz suti ze zbylého domu a srovnání půdy. Takže nás to vyjde kolikrát ještě mnohem peněžně víc než by jsme počítali.

dum s pozemkem

Pozemek můžete tedy zdědit, nejlepší varianta jakou by jste si mohli přát. Pak si ho tedy můžete koupit. Pokud nemáte své finanční prostředky na koupi, tak vaše cesta povede nejspíše k bance. Kde bude spousty vyřizování. Banka bude zkoumat vaše příjmy, pokud je nebudete mít dosti vysoké, tak se k vám obrátí zády. Další co banka prověří budou registrované záznamy. Bohužel stačí jedna pozdě zaplacená složenka a opět je tu problém a stanete se pro banku nespolehlivý.

penize

Banka vám nevyšla vstříc, tak jak by jste si představovali. Přemýšlíte co bude s vašim vysněným domem dál a kde sehnat finanční prostředky na koupi pozemku. Nezoufejte. Vždy je cesta. Co si takhle sjednat půjčku u naší společnosti. Jedná se o nebankovní společnost, která by vám mohla zprostředkovat hypotéku na pozemek https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/. Je možné jí kontaktovat telefonicky, prostřednictví emailem a nebo rovnou na jejich stránkách vyplnit formulář. Společnost je na vás připravena a udělá maximum aby vám mohla vyhovět.