Krabičková dieta

Krabičkové diety https://www.bmikalkulacka.cz/krabickova-dieta jsou vlastně diety v krabičkách které si většina objedná od nějakého dodavatele, Dodavatel vám jídlo přiveze zabalené a v krabičce. Krabičkovou dietu využívají převážně lidé co jsou neustále v práci a nemají čas si doma uvařit, Pro ženy – pokud jste na mateřské a musíte pořád běhat kolem vašeho malého rošťáka, krabičková dieta je určena i pro vás. Ušetří vám to čas i energii kterou většinou v práci nebo v domácnosti s miminkem ztratíte. Výhody krabičkových diet jsou především to že si přivezené jídlo vlastně předem vybíráte samy, nastavíte si vlastní jídelníček nebo upravíte tak jak chcete vy. Takže se vám v žádném případě nestane že by k vám dorazilo něco co nejíte nebo co nemáte zrovna v oblibě. Pokaždé vám přivezou kvalitní a čerstvé jídlo. A vždy se snaží aby jste byly nadmíru spokojeni.

krabičky na 6 dní

Nevýhodou krabičkových diet je především to že někteří dodavatelé mají většinou velice vysoké ceny. Pokud na tom nejste s penězi zrovna nejlépe a máte nějaký ten čas na víc, je tu pro vás možnost si jídlo neobjednávat ale jídlo si udělat v klidu doma. Nemusíte se bát zvládne to každý. Určitě víte že při většině diet se nesmí jíst různé potraviny a podobně. Bohužel ani u téhle se to neobejde bez vynechání nějakých potravin. Uvedeme si pár příkladů – například : jídlu z konzerv, opět musíte vynechat i sladkosti, sladké nápoje a samozřejmě Alkohol. U této diety by jste měly vynechat i tučné maso a mléčné výrobky ale jenom ty ve kterých se nachází větší obsah tuku.

Pokud si nechcete jídlo objednávat ukážeme si jak může vypadat váš denní jídelníček – Vaše snídaně může být například nějaký jogurt nebo toust například s nějakou tvarohovou pomazánkou, Na oběd si můžete připravit zapečenou zeleninu s vepřovým masem nebo vařené hovězí maso, večeři si můžete udělat nějakou lehčí například jenom nějaký jogurt nebo třeba mrkvovou pomazánku a opět k tomu přidat toust. Svačiny většinou bývají lehčí takže vám bohatě stačí nějaký ovocný salát nebo jenom obložený talíř. Pokud si chcete krabičky objednat představíme vám různé e-shopy přes které se dá jídlo objednat.

ukázka krabičkové diety

-Nutrition Pro – jídlo od nich seženete od 487 Kč, cena se zvětšuje nebo zmenšuje po upravení filtru. Vždy vám představí připravený jídelníček na celý týden a vás pak čeká už jenom si vybrat co chcete a jestli na celý týden nebo třeba jenom na jeden den.

– Moje krabičky. cz – U nich jídlo seženete už za větší ceny, jídlo v krabičkách seženete od 2 685 Kč. Opět pro vás mají připravený jídelníček a na vás je pak už si jenom vybrat na co máte zrovna chuť.

Na většině stránkách nabízejí tzv. Zkušební týden, vy si navolíte opět vše jak potřebujete a poté vám dorazí jídlo jenom na ochutnávku, a pokud vám zachutná a budete spokojeni můžete si objednávat dokud budete jenom chtít. Ve většině krabičkách najdete maso(kuřecí, uzené nebo například vepřové ), zeleninové saláty nebo zeleninu samotnou, různé pomazánky, nebo co se týče snídaní nabízejí například lívance nebo palačinky, různé omelety a spoustu dalších potravin.