Kvalitní nosič umožní cestovat i s koly

Plánovali jste výlet na kole s celou rodinou, ale nestačí vám místo na střeše vašeho vozu? Co kdybyste si pořídili nosič kol? Pokud tento prvek hledáte, není na škodu orientovat se v tom, co vám mohou obecně nosiče kol na tažné zařízení nabídnout. Není to jenom možnost vézt své bicykly všude s sebou. Je to hlavně příležitost poznávat nové krajiny, a to jak svým automobilem, tak právě v sedle bicyklu.

Pořiďte si takový, který vám bude nejvíce vyhovovat

V sortimentu těchto prvků je možné vybírat opravdu bohatým způsobem. Zatímco někdo ocení základní prvek pro dva bicykly, někdo bude náročný a bude hledat rovnou variantu pro čtyři kousky. Zde je však nutné být poněkud pozorný, neboť takovou variantu nenajdete jen tak někde. Je totiž poměrně těžko k sehnání, neboť čtyři bicykly vedle sebe znamená mnoho prostoru.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv prvek z tohoto sortimentu, určitě budete spokojeni. Tento prvek vám nabídne přesně to, po čem jste toužili velmi dlouhou dobu. Tím bude pohodlí při cestování, neboť na vámi navštívených místech si nebudete muset půjčovat, ale budete moci jezdit na vlastních.
Proč se rozhodnout pro nosič bicyklů?

Lepší aerodynamika vozidla – nezvětšujete odpor kvůli bicyklům na střeše vozu
Úspora místa – na střechu vozu se vejde větší množství zavazadel
Větší bezpečí a přehled – na zadní sklo svého vozu vždy vidíte
Jednoduchá manipulace – upevňování bicyklů je velmi rychlé
Pohodlný přístup – již žádná složitá manipulace na střeše vozu
Z těchto vlastností můžete vidět, že investice do těchto prvků je skutečně vítaná. Pokud se navíc domluvíte se svými přáteli, můžete jet na cykloturistickou dovolenou, a to včetně svých automobilů, což otevírá zcela nové možnosti, při cestování jak po České republice, tak po celé Evropě.