Přijít o zaměstnání je ta nejhorší možnost, jak začít hledat novou práci. I když v současné době máte práci, určitě byste měli být v obraze, co se týká trhu práce. Je o Vaši profesi zájem? Jaké finanční ohodnocení nabízejí v daném oboru, jaké nabízejí v jiných organizacích benefity? Dost možná zjistíte, že setrvávat v současné práci je pro Vás vlastě velmi nevýhodné.
Samozřejmě, že největším pomocníkem při sledování pracovních pozic je internet. Ovšem sledovat desítky personálních serverů, stránky Úřadu práce a personálních agentur může být velmi obtížné. Z tohoto důvodu je velmi užitečné využívat například Careerjet.
ruka na myši
Jedná se o vyhledávač pro snadné a rychlé vyhledávání pracovních míst. Jde o hledání místa z celého světa. Obsahuje neuvěřitelné množství nabídek, které získává z desetitisíců stránek firem, pracovních agentur a Úřadů práce.
Uživatelské rozhraní je ovšem velmi přehledné, takže velmi rychle si vyfiltrujete jen tu nabídku, která je pro Vás aktuální a díky tomu velmi výrazně šetří Váš čas.
Careerjet zvládá několik jazyků a umožňuje tak české uchazeče seznámit s nabídkami zahraničních firem.
Nabídky nejsou umístěny přímo na portálu Careerjet, zájemce je přesměřován na původní stránku.
ruka na myši
Tajemství úspěchu spočívá ve vyhledávací technologii, která prochází internet a rozpoznává nabídky práce. Nic nepřehlédne a tak najdete i takové nabídky, které na běžném pracovním portálu třeba ani nenajdete.
Carrerjet není pouze český portál, ale funguje v podstatě na celém světě, proto představuje zcela unikátní nástroj, pokud hledáte zaměstnání v některé konkrétní zemi. Stačí jen zadat si kategorii Careerjet celosvětově, zakliknete si konkrétní zemi a už se můžete seznámit s pracovními nabídkami z celého světa.
Najít si zaměstnání je opravdu až tak snadné, takže například určitě celá řada mladých lidí shledá, že vlastně není důvod zůstávat v České republice, když v zahraničí je možné získat nejen skvělé zkušenosti, ale také peníze a ještě se k tomu dokonale naučit jazyk.

4/5 - (4 votes)