Jak si vlastně najdeme náš vlastní styl toho, co budeme nosit? Je to jednoduché víme přece co se nám líbí v čem se cítíme dobře a podle toho také vybíráme oblečení které si kupujeme. Je hodně stylů někdo má rád uplejší věci jiní zase raději volné, aby se cítili pohodlně záleží na každém z nás. Není ale důvod mít plnou skříň zbytečných triček, svetrů nebo kalhot. Všichni to známe máme toho moc a stejně nevíme co na sebe, proto je lepší mít toho méně a nemusíme alespoň vše pořád přehrabovat a třídit.Pověšené oblečení
Co vlastně budeme dělat s oblečením které se nám už nelíbí a jak ho vytřídit? Ano není to jednoduché vyhodit něco co máme rádi a pořád si myslíme že jednou si to zase oblečeme, ale není to pravda už je nám to malé nebo to není moderní a je to škaredé. Můžeme si oblečení rozdělit na dvě části do jedné dáme ty které ještě opravdu nosíme často a do druhé dáme ty co už jsme na sobě dávno neměli. I když se nám ta druhá hromádka pořád líbí je přece zbytečné si to pořád schovávat. Pro lepší pocit, a hlavně že tím někomu pomůžeme můžeme je darovat nebo dát na charitu alespoň uděláme dobrý skutek.
Co si ve skříni nechat? Nejlepší je mít tam jen oblečení za které se nestydíme a můžeme v něm jít kamkoliv. Třeba na rande, pohovor na novou práci nebo na večírek. Hlavně se zbavme kousků, které jsou obnošené, díravé a špinavé, protože v tom už opravdu nikam nepůjdeme.Žena v šatech
Můžeme mít, ale věci, které máme rádi, protože pro nás něco znamenají a máme na ně krásné vzpomínky. Třeba svatební šaty. Ty se určitě nevyhazují stačí si je uklidit na místo kde nebudou zavazet, ale budou pořád s námi.
A co nám tam nesmí chybět? Věci a barvy které se hodí ke všemu to je černá a bílá. Co určitě využijeme jsou sukně, kalhoty nebo na léto tílka a trička těch není nikdy dost, a hlavně v barvách které se opravdu hodí ke všemu. To se týká i bot nesmí chybět tenisky ve kterých chodíme na procházku nebo lodičky na párty a pohovor.

3.5/5 - (4 votes)