Jsem typ člověka, který velice rád sportuje a dbá na zdravý životní styl. Takže já jsem taková, že velice ráda běhám anebo jezdím na kole. A taky jsem si pořídila kvalitní a moderní elektrokoloběžku. Vy si říkáte, že elektrokoloběžka je spíše pro líné lidi, které se nechtějí hýbat. Jenom že takhle to u mě není. Já na elektrokoloběžce jezdím třeba se synem na výlety, který on by asi fyzicky nezvládl. Teď jsou mu čtyři roky a pak je tedy logické, že nezvládne toho fyzicky tak moc, jako například já, ale syn je taky velice sportovně založený, v tohle to má po mně. A protože se synem taky rádi se koupeme a jezdíme na různé bazény, tak jsme si s přítelem a se synem řekli, že si pořídíme taky na naši zahradu nějaký bazén. Naše zahrada je opravdu veliká, takže se tam vejde klidně taky krásná dětská houpačka nebo hřiště a taky samozřejmě zapuštěný bazén.

Koupání a bazén máme všichni rádi.

Chtěla jsem samozřejmě zapuštěný bazén. Protože esteticky vypadá lépe, je kvalitnější a nepřekáží tam. Líbí se mi bazény, které jsou nad zemí, které mi nezavazí a taky nestíní okolí a nejdou vidět pak moje pěstěné rostliny. Mám velice pěkné květiny, které chci, aby šly vidět. Takže pro mě zapuštěný bazén byl jasná volba a vůbec bych se nechala přemluvit k něčemu jinému.

Atypický zapuštěný bazén.

Pořídili jsme spíše malý zapuštěný bazén Bazenygluc a to hlavně kvůli synovi. Nechtěli jsme totiž synovi kupovat už nafukovací malý bazén. S přítelem dohodli, že koupíme pouze jenom metrový zapuštěný bazén, který nám bude v pohodě stačit. Stejně většinu času jezdíme někam na veřejné bazény a koupaliště, kde se tam taky velice líbí. Pokud i vás zajímá zapuštěný bazén, koukněte se třeba například na webové stránky bazenygluc.cz. A tam se právě dozvíte všechny potřebné informace o bazénu, o takovém, aby vyhovoval celé vaší rodině. A co třeba vy říkáte na zapuštěné bazény?