Přechodové rituály – svatba

Významné události v životě každého člověka je třeba opravdu vědomě prožít, oslavit a užít si je. Jde o určité přechodové rituály, které mohou souviset s dospíváním, dokončením studia, životní jubilea, ale i narozeniny. Významné rituály se také nemusí týkat jen jedné osoby, ale jde i o rituály, které se týkají páru, rodiny i celé skupiny osob. Jde například o zásnuby, svatbu, výročí a další významné události, které mohou být rozdílné a které jsou při každého jinak důležité.

svatební focení

Rituály jsou v životě velmi důležité. Změna bývá náročná a právě rituál ji pomáhá lépe zvládnout, překonat a smířit se s ní. Protože i radostné události jsou náročné nejenom ty smutné, jako je například pohřeb. K těmto rituálům patří určité obřady a tradice s nimi spojenými.

Velkou změnou bývala a stále bývá svatba. Dnes je tomu sice přičítána jiná váha než dříve, ale i tak má svatba svoje opodstatnění a je důležitá ve vývoji páru. A pokud plánujete svatbu, pak si ji můžete zařídit velmi tradičně anebo naopak zcela jedinečně a originálně. Je jen na vás, co vás láká, k čemu vás to táhne. Nebojte se si svoji svatbu zařídit tak, jak chcete vy, jako partneři. Jde o vás přechodový rituál a nemusíte plnit očekávání ostatních lidí.

štastný pár

Takže pokud chcete mít tradiční svatbu se vším, co to obnáší, pak se jí nebojte zařídit. K tradiční svatbě patří i tradiční svatební šaty na míru svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Díky tomu, že si šaty necháte ušít, tak získáte přesně takové, které budou odpovídat vašim představám. Budete mít padnoucí šaty, které vám budou pohodlné, které budou na vaši postavu a ve kterých si váš den užijete a budete se cítit krásná. Šaty je možné také po svatbě nechat předělat, třeba zkrátit a jinak zapošít a získáte tak šaty, které můžete využít i na další události. Takže pokud jste dosud nenašly šaty, které by vyhovovaly vašim očekáváním, pak jsou šaty na míru právě pro vás. Lze si také nechat upravit šaty, které jste si pořídily a předělat je podle požadavků. Šaty jsou pro nevěstu velmi důležité a tak je potřeba aby vše bylo v tomhle ohledu dokonalé, aby šaty dobře vypadaly na postavě, byly pohodlné a žena se v nich cítila velmi komfortně.