Pro zákazníky

Když se mi můj přítel svěřil, že má nějaký problém, tak jsem samozřejmě chtěla vědět, jaký problém přítel má. My jsme totiž už dlouholetí partneři. Také jsme spolu téměř dvacet let, takže bych byla opravdu ráda, kdyby se mi můj přítel s tímto problémem svěřil. Jenomže když jsem se ho zeptala, tak se přítel stále vzpouzel a nechtěl mi vůbec nic říct. A abych byla upřímná, tak jsem byla docela v šoku. Protože ze začátku jsem si myslela, že přítel má třeba nějaké silné vážné zdravotní problémy, která ho omezuji a ohrožují na životě. Protože jsem příteli řekla, ať mi to okamžitě řekne, že mě akorát stresuje a já mám potom strach o jeho zdraví a o jeho život.

Registrace a přihlášení se vyplatí.

Můj přítel si sedl a řekl mi, že se opravdu stydí a tomhle problémů mluvit. A když jsem se přítele zeptala, co může být na zdravotním stavu a nemoci vtipného, tak mi přítel řekl, že sice mě chápe, že bych si to přála vědět, ale že on se o svém problému stydí mluvit. Nakonec z něj vylezlo to, že má problémy s erekcí. Sice já jsem si tedy toho všimla už dříve, ale nechtěla jsem nic říkat a nechtěla jsem přítele dále stresovat. Nakonec to dopadlo tak, že se přítel zaregistroval na webové stránky, kde jsou potom akce, když je člověk registrovaný a má velké výhody.

Pánové mají přihlášením výhody.

A registrace zákazníka je opravdu jednoduchá, protože když mi přítel řekl, jaké tady jsou výhody a plusy registrace zákazníka, tak jsem souhlasila. A navíc jsem také ráda, že se mi přítel svěřil se svým problémem, protože vůbec nevím, jestli bych příteli dále mohla důvěřovat, kdyby se mi vůbec nesvěřil, jaký má problém. Myslím si, že ve dvou se to vždycky lépe táhne a že jeho problém s potencí samozřejmě nějak vyřešíme. A přihlášení zákazníka Erectmax se vždy vyplatí a taky je vhodné a milé, když s tímto choulostivým problémem pomůže i přítelkyně, což je vždy nejlepší.