Propagační předměty, kterými potěšíte své zaměstnance

Jedním z využití propagačních předmětů, tedy předmětů potištěných vaším logem, je dárek pro zaměstnance. Udržet zaměstnance spokojené není vždy snadné, a nastavit platové podmínky tak, aby vyhovovaly všem, nemusí být vždy možné. Proto se mnozí zaměstnavatelé snaží potěšit zaměstnance alespoň tematickými dárky, tedy dárky s logem vlastní firmy. Pravdou ovšem je, že klíčenku, či tričko s logem zaměstnavatele zrovna mnoho lidí neocení, a proto je potřeba rozšířit si obzory. Které dárky tedy můžete vybrat pro své zaměstnance, a nechat je ozdobit vaším logem?

K vánocům

Správný zaměstnavatel myslí v období vánoc na své zaměstnance, a kromě nějaké té prémie je potěší ještě malými dárečky. Pokud je na nich jeho logo, dělá si tak skvělou reklamu, alespoň v případě, že jsou dárky skutečně vánoční. Z vánočních reklamních předmětů https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/ lze tedy volit například klasická „vánoční bota“, do které lze přihodit nějakou tu dobrotu, nebo krásné vánoční ozdobičky, rovněž s vaším logem. Pokud vám nevadí trošku si připlatit, hezkým dárkem může být i vánoční hrníček, dřevěný vánoční svícen, nebo vánoční ponožky.

vánoční dekorace

Elektronika

Pro zaměstnance pracující v elektro oboru, jsou pak skvělými dárky právě ty elektronické. I ty lze samozřejmě ozdobit vaším logem. Mezi ty populární pak patří například flash disk, který se vždy hodí, sluchátka, pracují-li v hlučném prostředí, stolní hodiny, nebo power banka.

usb disky

Něco na doma

Myslíte-li i na jejich soukromý domov, můžete jim věnovat něco, co mohou využít i doma, a s pohledem na vaše logo si vždy vzpomenou, že na ně jejich zaměstnavatel myslí. Milým dárkem je potom zástěra, krájecí prkénko, rámeček na vlastní fotografii, či třeba čajová krabice z bambusu.

Nezapomínejte ani na kancelářské potřeby

Ačkoliv vaše zaměstnanci nepracují třeba právě v kanceláři, psací potřeby se jim mohou vždy hodit, a nikdy je nepotěší, když si musí nosit vlastní z domu. Můžete jim tak věnovat propisky s vaším logem, stejně tak poznámkové bloky, diáře, či vizitkáře.