Rychlé a férové jednání

Rádi byste pořídili svému potomkovi samostatné bydlení, ale nemáte na ně dostatek finančních prostředků? Jednou z možností je začít šetřit a každý měsíc uložit určitou částku. Ale až bude vašemu synovi nebo dceři kolem čtyřiceti, asi už o tuto vaši pomoc stát nebudou. A vy jim přeci chcete pomoci hned. Proč tedy celý proces neotočit a nejdříve nevydat finance a poté začít šetřit?

ruce před kufrem peněz

o Postup je velice jednoduchý a dostupný pro každého.

§ Nemovitost, kterou pořídíte, můžete zastavit a každý měsíc ji prostě splácet.

§ Za několik let bude zcela ve vašich rukou.

§ Anebo v rukou vašeho vděčného dítěte.

Bylo řečeno, že je tato cesta dostupná pro každého. Tedy i pro žadatele, kteří mají nízký příjem anebo záznamy v některém z registrů dlužníků.
3D design domu

Žádné platby předem

Poté, co vyplníte žádost, ofotíte nemovitost a vše zašlete internetovou cestou, budete kontaktováni odborníkem, který navrhne optimální řešení pro váš konkrétní případ. Nabídka bude obsahovat veškeré poplatky, odměny pro zprostředkovatele, výši úroku, RPSN.

o Nemusíte se obávat, že některé informace zůstanou před vámi skryté a objeví se až po podepsání smlouvy.

o Férovost jednání dokazuje i to, že ještě čtrnáct dnů po podepsání smlouvy můžete vše vzít zpět a od nebankovní hypotéky odstoupit.

Předem se v žádném případě nic neplatí. Žádné poplatky na vás nečekají ani v případě, že se rozhodnete svůj závazek doplatit předčasně.

§ Veškeré jednání jde velice rychle.

§ Odpadá totiž složité a zdlouhavé papírování.

Také se jedná o hypotéku bezúčelovou, tudíž se nemusíte nikomu zpovídat, nač budete získané finanční prostředky potřebovat. Kromě zakoupení bydlení pro svého potomka si můžete například vyplatit nevýhodné půjčky anebo se zbavit exekucí. V případě, že některou podmínku nesplňujete, pak si přizvete spoludlužníka, který problém snadno vyřeší.