Srpnové kouzlo Vánoční a proč je dobré být připraven

Kdo by to byl řekl, že zrovna srpen bude tím nejlepším měsícem, kdy pomalu začít přemýšlet o Vánocích. Ona je to každoroční sháňka, to bezpochyby, my ale můžeme dělat některé věci klidně i pár měsíců dopředu, abychom, byli poté na sto procent připraveni vše zvládnout s grácií a šturmem.
přání veselé vánoce.jpg
1) Nákup a hledání dárků = každoroční dilema, se kterým si mnozí nevědí rady. Koupit tohle či tamto? Zvláště, pokud nevíte, co si dotyčný přál, je vybírání toho vhodného dárku to pořádně zapeklité. Ale právě proto už se můžete začít dívat teď, protože získáte kupu času, kdy můžete přemýšlet a dumat. A vždycky si můžete dárek koupit už teď, abyste poté nemuseli čekat nebo neustále vyhlížet o Štědrém dnu dopravní službu.
2) Rezervace stromku = to víte, kůrovec udeřil pěkně zostra a tak je jenom na místě, abyste si svůj ideální a snový smrček zarezervovali již teď. Nikdy nevíte, jestli náhodou všechno nepadne dolů a nezbude vám nic jiného než slavit Vánoce pod palmou v pokoji. To je sice také pěkné řešení, ne však pro každého a docela špatně se taková palma zdobí, takže určitě nedoporučujeme.
3) Nákup osvětlení a baněk = kdo si myslí, že bez světélek a baněk jsou ty pravé Vánoce, tak se šeredně mýlí! Bez nich to vůbec nejde, cožpak se lidé nepoučili dostatečně z amerických filmů a komedií? A vůbec, někdy je dobré si už tak jako trochu nadhodit a všechno si připravit už teď, abyste pak měli více času to vzít pěkně pomalu
radost ze sněhu.jpg

Stejně je nejdůležitější ta atmosféra, ta se musí tvořit lidmi. jenom potvrzuje naše slova, když říkáme, že na Vánoce je třeba lidí více. Proto nezapomínejte na své milované staré rodiče v domovech a zkuste je třeba vzít na Vánoce k vám! Jim uděláte radost a aspoň zbyde o porci kapra a salátu méně. A to se vyplatí, no ne?