Dostali jste se do věku, kdy se ve vašem okolí žení a vdávají kamarádi? Je jich stále více. Kupují pozemky, staví domy, zakládají rodiny a uzavírají manželství. Jste zvaní na svatbu a přemýšlíte nad svatebním darem? Nechcete darovat jen tak peníze v obálce. Znamená ten člověk pro Vás víc, než jen obálku peněz. Zkuste zapřemýšlet, co by se dalo udělat jinak. Ovšem věcnými dary, jako křišťálový set sklenic, mixér nebo vysavač už radost taky neuděláte. Tyto věci už většina lidí mají. Trefit se do něčeho, co jim v domácnosti chybí je vážně zázrak.
deštník jako svatební dar
V dnešní době se už věcné dary nedávají, pokud si o ně novomanželé vyloženě neřeknou. Dnes je na pozvánkách napsáno, chcete-li přispět, potěší je jakákoliv finanční hodnota na jejich nastávající manželskou cestu. Touto cestou jim pomůžete se někam podívat a vycestovat ven. Ulehčit jim šetření na vysněnou dovolenou. Proto se jako osobitý dar s vlastní fantazií skládají peníze do různých ornamentů a zapojují se do věcí. Při trochu zručnosti můžete tento dar vyrobit sami.

o   Může to být autíčko připevnění v rámečku se zavěšenými ruličky peněz za nárazník. Se sloganem, na společnou cestu životem. Krásně zabalené v ozdobené krabičce.
netradiční svatební dar

o   Peníze složené do tvaru srdíček upevněné v rámečku. S vtipným sloganem, jako je zlatá rezerva nebo ať Vás láska provází.

o   Další variantou je malí model cestovního letadýlka nalepeného na mapě světa. Letadýlko má na zadní části zavázané mašličky se smotanými ruličkami peněz. Se sloganem jako jsou na společnou manželskou cestu.

o   Toto je jen pro ty co umí krásně kreslit. Na čistě bílí papír, se nakreslí, dvě siluety postav ženicha a nevěsty. Nevěstě se z peněz složí sukně a ženichovi frak.

o   Když neumíte kreslit, stačí daný obrázek vytisknout a vložit do rámečku. Takto můžete udělat například mladý sedící pár na lavičce, který drží balónky. Místo některých balónků budou připevněny peníze složené do tvaru srdíček.

 

Většina těchto variant je upevněná v rámečku, ten můžete libovolně ozdobit mašlemi nebo doplnit fotografiemi novomanželů. Fantazii se meze nekladou a nápadů je mnoho. Na internetu je hodně námětů. Tak jestli Vám na nich záleží, zkuste něco jedinečného s vlastní iniciativou. Určitě je tento druh daru potěší a jako památka je k nezaplacení.

 

3/5 - (3 votes)