Vážení rodiče, přejte si trampolíny u restaurací

Není žádným tajemstvím, že umístění pěkné, prostorné a hlavně bezpečné t r a m p o l í n y na volném pozemku poblíž restaurace zvyšuje návštěvnost. Jelikož tato „skákací radost pro děti“ je prostě tahákem a dobrou volbou pro zajištění perfektní zábavy pro jak malé, i větší dítka.

děti trampolína

Je nad slunce jasné, že malé dítě nebude způsobně sedět u stolu a bedlivě naslouchat hovorům dospělých … Nejen, že hovoru nerozumí, ale hlavně ho ani nezajímá. Děti si chtějí hrát, smát se, běhat, dovádět, a to vše nejlépe s dětmi podobného či blízkého věku. Nemůžete mít za zlé, když vaše ratolest v restauraci „zlobí“ a nevydrží sedět s dospělými u jednoho stolu. Ano, jistě, je to o výchově, ale udržet v pohodě malé dítě znamená ho zabavit, musíte se mu věnovat, protože dítko nechápe, že je v restauraci, kde se má způsobně chovat. Dítě je zvyklé na domov, kde má své hračky a známé domácí prostředí, a kde ví, jak se má chovat, protože ho rodiče k tomu vedou. Ale zahradní restaurace Goodjump je pro něho naprosto cizí prostředí a nemusí se v něm cítit dobře.

Proto je skvělým tahem restauratérů, když na přilehlý pozemek, který je nejlépe v dohledu z terasy hospůdky a na toto místo dovezou a uvedou v chod velkou trampolínu s ochrannou sítí.

ochranná síť

Anebo i dvě menší trampolínky, aby se houf dětí mohl samovolně rozdělit a bylo tak zajištěno jejich větší bezpečí. Jakmile děti spatří trampolíny či dětské hřiště vybavené prolézačkami, skluzavkami a podobně, máte o jednu starost méně a víte, že se vaše děti zabaví, a i vy se budete bavit, protože budete vědět, že o vaše děti je báječně postaráno!

A vy si užijete příjemného posezení v restauraci s přáteli a vaše děti báječného volného radostného odpoledne na trampolínách. A nezapomínejte na to, že trampolínka posílí vše, na co si jen vzpomenete – dýchací i lýtkové a zádové svaly, zlepšuje koordinaci, zlepšuje fyzičku a hlavně náladu!!!