Krása je důležitá. V čem vlastně spočívá? Je to estetický dojem vnímaný každým člověkem jinak. Každý má o kráse totiž jinou představu. Muži budou většinou intenzivně vnímat krásnou ženu. Krásná je příroda, lesy, zvířata, východ slunce a spousta věcí kolem nás. Jen krásu každý vnímáme po svém. Spousta žen se honí za fyzickou krásou, aby byly stále přitažlivé. Pečují o pleť, tělo, dbají na módu a bojí se stárnutí. Bohužel fyzická krása je pomíjivá a to pro každého z nás. Věřte, že i na starém člověku můžete najít mnoho krásného. Nezáleží na tom, jestli má vrásky, nebo při chůzi používá hůl. Z některých starých lidí vyzařuje moudrost a všechny jeho celoživotní prožitky a právě to na něm může být krásné.
muž s košilí
Fyzická krása je samozřejmě důležitá, ale neméně důležitá je krása vnitřní. Vyřazuje-li z člověka, můžeme ho vnímat jako celkově krásného. Krása je totiž odrazem jeho duše.
Vnitřní krásu máme všichni, je jen na nás jak s ní umíme naložit, zda z nás čiší přirozenost, nebo si jen na něco hrajeme.
Na své vnitřní kráse můžeme pracovat a stále ji vylepšovat. Naučme se vlídně komunikovat s lidmi přesto, že nám nejsou právě dvakrát sympatičtí, usmívejte se, mnoho lidí tím potěšíte a nic vás to nestojí. Budete pak pro ně krásní právě svou vnitřní krásou. Většina z nic vás pak nebude hodnotit podle toho, jaké zrovna máte na sobě oblečení nebo zda jste nalíčená.
růže ve vlasech
 
Jinou kapitolou jsou soutěže krásy, kde se předvádí hlavně fyzická krása. Všechny soutěže krásy jsou postaveny na stejném principu. Dívky předvedou svá dokonalá těla, působivé šaty a ukáží nám nějaký výkon ve volné disciplíně. Soutěže krásy nepochybně potěší vaše oko, ale o vnitřní kráse zúčastněných se toho nejspíš mnoho nedozvíte.
Mezi soutěže ve které nejsou tělesné proporce až tak podstatné, patří miss maminka, kde se vám soutěžící představí společně se svými dětmi.

5/5 - (1 vote)