Vlastní firemní web je v současné době velmi důležitým obchodním nástrojem.Slouží jako vizitka a zároveň jr to zdroj informací pro vaše zákazníky. Webová prezentace bude vaší nejúčinnější a přitom nejlevnější reklamou. Pomocí webu zveřejníte nabídku svých služeb a produktů, sdílet můžete informace o vaší provozní době a kontaktní údaje. Zákazníci vás snadno najdou a pokud bude vaše nabídka zajímavá, rozhodnou se pro vaší firmu. Ať už se věnujete jakémukoliv oboru podnikání, vaše webové stránky vás zviditelní a přivedou k vám vaše potencionální zákazníky.

K vytvoření webových stránek s Webnode nepotřebujete žádné speciální technické znalosti. Stačí se zaregistrovat a vybrat si oblast vašeho podnikání. A rovněž design, který bude vaše webové stránky odlišovat od ostatních. Pro usnadnění jsou nachystány pro každý obor odpovídající šablony a vytvořeny jsou i textové obsahy.

Firemní web pomůže vašemu podnikání:
• získat nové zákazníky a zvýšit tak obrat
• pochlubit se spokojenými zákazníky a přilákat firmě nové
• Představit všechny novinky, které firma v současné době nabízí

Tvorba webových stránek je opravdu rychlá, snadná a levná. Pokud se rozhodnete, můžete mít svůj profesionální web již dnes! A zítra můžete pokročit o další stupínek a svému podnikání otevřít zcela nové možnosti vytvořením e-shopu. Snadno tak zveřejníte svoje produkty na nejznámějších srovnavačích cen.

Stránky vytvořené v systému Webnode jsou navíc navrženy pro snadnou optimalizaci. Takže svůj nový internetový obchod zvládnete sami i propagovat a dostat na přední místa vyhledávačů. Naplňte svůj nový obchod zbožím, které chcete prodávat. Nahrajte fotografie a popisky, roztřiďte produkty do kategorií a zveřejněte akční nabídky. Vše v několika kliknutích v jednoduchém editoru. A vždy budete mi sami přehled o tom, co se ve vašem e-shopu děje.

4.2/5 - (6 votes)