Zábava, nečekané situace, objevování klíčů a řešení hádanek

To všechno obsahují escape games, neboli únikové hry. Neobyčejný zážitek, který si můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Je na výběr hned z několika možností her.
abbotsford house
Typ děje si můžete vybrat podle toho, co se vám více líbí. A jak je to s týmem? Tým musí obsahovat nejméně dvě osoby a nejvíce pět osob. Čili může mít od dvou do pěti členů. Jakmile utvoříte tým, můžete jít na to! Celý děj se točí kolem toho, abyste v určitém čase – 90 minut, stihli uniknout z budovy. Zavřeme vás do místnosti, kde musíte najít nějaký klíč, nějakou nápovědu, která vás zavede ke kódu na zámek dveří, které jsou doposud zamčené. Ty vás pustí dál, ale opět narazíte na nějaké hádanky, musíte se soustředit, logicky přemýšlet, uvažovat, co udělat. Je to zábava, ale na druhou stranu zcela nevšední zážitek, který vám utkví v paměti. Zažijete totiž při něm své pocity, všechno prožijete naplno. Nechte se vtáhnout do děje. Atmosféra místa vás pohltí a vy nebudete myslet na nic jiného, než na to, jak se dostat ven.
V každé hře jsou nápovědy, které vás zavedou ke kódu klíči na zámek, nebo ke skrytému předmětu. Musíte však logicky uvažovat a vše řešit rychle. Přece jen, máte na to určitý čas! Napětí, realita, soustředění, to vše můžete zažít na vlastní kůži. Celá akce je vhodná také jako teambuilding.
Žánr na výběr:
1. Samara
2. Dvojitý agent
bruneta s kloboukem

Pro rodiny, přátele, k pobavení

Přijít se můžete jen tak pobavit a zažít přitom nevšední zážitek, na který ještě dlouho poté budete vzpomínat. Akce je vhodná pro osoby starší 15 let. V případě mladší osoby v doprovodu s dospělým člověkem. Můžete tuto šanci využít jako setkání s přáteli, jako nevšední společenskou událost, nebo jako výlet s rodinou.
V týmu je nesmírně důležité také komunikovat. K úspěšnému splnění celé akce je to podmínkou. Ukažte se, jak umíte v takové situaci jednat! Podaří se vám opustit celý objekt včas a vyřešit danou hádanku?